حوادث و بلایا

آتش‌سوزی منزل مسکونی در خیابان گیشا مهار شد

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، در پی تماس ساکنین یک ساختمان مسکونی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود از یک واحد مسکونی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه ظهر دیروز نیروهای عملیات ایستگاه ۱۰ را به خیابان گیشا، کوچه سی و سوم اعزام کرد.

بنا بر اظهارات اسماعیل گشایش رئیس ایستگاه ۱۰: در زمان رسیدن به محل حادثه یک ساختمان سه طبقه تک واحدی دیده می‌شد که طبقه دوم آن از قسمت اتاق خواب دچار آتش سوزی شده و شعله‌های سرکش آتش در حال سرایت به اطراف و گسترش بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق و گاز محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند و ضمن تخلیه ساکنان ساختمان اقدام به جستجوی محبوسان احتمالی کردند و گروه دیگر همزمان با کشیدن یک رشته لوله آبدهی، شعله‌های آتش این واحد مسکونی را قبل از سرایت به دیگر نقاط ساختمان مهار و خاموش کردند.

وی تصریح کرد: در زمان بروز آتش سوزی خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید و آتش نشانان با استفاده از فن‌های فشار مثبت، دود ناشی از این آتش سوزی را تخلیه کرده و با ارائه تذکرات ایمنی به ساکنین و تحویل محل به مالک و عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا