دسته‌بندی نشده

آزادسازی حریم و بستر رودخانه کن انجام می شود

تصویر بنر


به گزارش خبرگزاری همسونیوز محسن منصوری عصر شنبه ضمن تسلیت فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در جلسه مدیریت بحران استان که با موضوع رسیدگی به وضعیت امامزاده داوود برگزار شد اظهار داشت: تصمیم گیری جهت بهسازی امامزاده داوود (ع) با جدیت دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: مجموعه روستای امامزاده داوود (ع) به دو قسمت صحن امامزاده و خارج صحن تقسیم می‌شود که بازسازی صحن امامزاده به تولیت امامزاده و اداره اوقاف و خارج از آن به دهیاری سپرده شد.

استاندار عنوان کرد: آزادسازی حریم و بستر رودخانه در اختیار آب منطقه‌ای قرار گرفته که مقرر شد ۱۵ متر به عنوان حریم ایمن بستر رودخانه آزادسازی شود.

وی با اشاره به آغاز آزادسازی حریم رودخانه توسط آب منطقه‌ای گفت: مقرر شد که طبق نظر کارشناسان بستر رودخانه کاملاً آزاد و رو باز باشد.

استاندار تهران در مورد تخریب رستوران‌ها و مغازه‌ای امامزاده داوود تاکید کرد: موضوع تخریب در شورای تأمین مطرح و سپس عملیات اجرای تخریب و بعد از آن عملیات جایگزینی و اصلاح شروع می‌شود.

منصوری در مورد عدم لایروبی برخی مغازه‌ها در اطراف امامزاده داوود گفت: از آنجا که برخی از این مغازه و رستوران‌ها تخریبی هستند و نباید افراد مستقر شوند لایروبی انجام نشده و خدماتی به آنها ارائه نمی‌شود.

منبع: همسونیوز

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا