* آمادگی کمیته امداد برای ورود نیازمندان به چرخه حمایتی - اجتماعی نیوز
رفاه و خدمات اجتماعی

آمادگی کمیته امداد برای ورود نیازمندان به چرخه حمایتی

تصویر بنرابوالفضل پرپنچی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ نیازمندی پشت نوبت برای ورود به چرخه حمایتی کمیته امداد استان تهران وجود ندارد، اظهار کرد: از سال گذشته تا ماه جاری ۱۰ هزار نیازمند به چرخه حمایتی امداد استان تهران اضافه شدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر عدد پشت نوبتی‌ها برای ورود به چرخه حمایتی امداد استان به صفر رسیده است.

وی با اشاره به آمادگی کمیته امداد استان تهران برای ورود نیازمندان جدید به چرخه حمایتی گفت: محدودیتی در این بخش وجود ندارد و افراد واجد شرایط می‌توانند برای قرار گرفتن در چرخه حمایتی استان تهران به ادارات استان تهران و سایت امداد استان تهران مراجعه کنند.

مدیر کل امداد استان تهران در رابطه با پرداخت مستمری به مددجویان استان تاکید کرد: در حال حاضر ماهیانه ۲۵۰ هزار تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به خانواده‌های تحت پوشش امداد استان تهران پرداخت می‌شود که رقم اشاره شده بر اساس بُعد خانواده به حساب آنها واریز می‌شود.

وی با تاکید بر ارائه خدمات این نهاد به مددجویان تحت پوشش در بخش‌های مختلف از جمله اجاره مسکن، ودیعه مسکن، تهیه جهیزیه و همچنین لوازم خانگی گفت: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مددجویان تحت پوشش این نهاد نداشتن مسکن است و این درحالی است که امداد این آمادگی را دارد در صورتی که زمین رایگان در اختیار ما قرار بگیرد مسکن احداث و در اختیار مددجویان قرار دهیم.

پرپنچی در پایان ضمن تاکید بر همکاری و همراهی خیرین در تأمین مسکن مددجویان اظهار امیدواری کرد که شرایطی فراهم شود تا افراد پشت نوبت برای دریافت مسکن هرچه زودتر صاحب مسکن بشوند.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دوازده =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا