* آیت الله سعیدی: از همه مردم دعوت می کنیم که واکسن بزنند - اجتماعی نیوز
دسته‌بندی نشده

آیت الله سعیدی: از همه مردم دعوت می کنیم که واکسن بزنند

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری دانشجو، آیت الله سعیدی در این جلسه از خدمات صورت گرفته توسط تیم بهداشت و درمان قم در راستای مقابله با کرونا قدردانی کرده و گفت: در ابتدای شیوع کرونا، شاید رزمندگان این عرصه از کمترین امکانات برخوردار بودند، اما با هدایت فرماندهان سلامت، شاهد رفع مشکلات و کمک به مردم بودیم.
 
وی افزود: از خیّرین، جهادگران و همه افرادی که در راستای مقابله با این ویروس تلاش کرده قدردانی می‌ کنم و امیدواریم که با کمک خداوند، این ویروس منحوس ریشه کن شود.
 
آیت الله سعیدی به موضوع واکسیناسیون اشاره کرد و گفت: از همه مردم دعوت می‌کنیم که در این زمینه مشارکت داشته و واکسن تزریق کنند.
 
راه اندازی ۱۸ مرکز واکسیناسیون در قم
 
در این جلسه همچنین، دکتر محمدرضا قدیر، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقای جایگاه بهداشت و درمان قم از جمله راه اندازی مراکز درمانی، ارتقای تیپ دانشگاه، راه اندازی مراکز جامع از جمله مرکز جامع سرطان، راه اندازی کلینیک‌ های ویژه و… ارائه کرد.  
 
وی در مورد واکسیناسیون اظهار کرد: ۱۸ مرکز را در این زمینه راه اندازی کردیم و هیچ مشکلی برای تزریق واکسن نداریم که امیدواریم همشهریان عزیز مراجعه کرده و واکسن تزریق کنند.

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا