* ابهامات قرارداد طولانی مدت تاکسیرانی برای بیمه رانندگان برطرف شود - اجتماعی نیوز
شهری

ابهامات قرارداد طولانی مدت تاکسیرانی برای بیمه رانندگان برطرف شود

تصویر بنریک عضو شورای شهر تهران بر لزوم توجه به تمدید بیمه حوادث و عمر تاکسیرانان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، حبیب کاشانی در دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت: یک از دغدغه شورای شهر تهران در دوره ششم بحث معیشت و درمان کارکنان است که شدیدا هم پیگیر این موضوع هستیم. اخیرا دو قرداد در تاکسیرانی یا در حال انعقاد است یا در حال اتمام است که در رابطه با بیمه تکمیلی و عمر تاکسیرانان است که در پایان شهریورماه این قرارداد به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: شما می‌دانید که کار آن‌ها شبانه روزی است و ممکن است حادثه ای برایشان هر ثانیه و هر دقیقه رخ دهد و خانواده هایشان متضرر شوند و غفلت از بیمه حوادث رانندگان و خانواده انها مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: به همین دلیل باید بگویم که حمایت‌های تکمیلی خاصی از راننده‌های تاکسی به عمل نمی‌آید و این موضوع باید پیگیری شود که دغدغه ای برای رانندگان ایجاد نشود.

بحث دیگری که باید مطرح کنم اینکه سازمان تاکسیرانی قرارداد طولانی مدت با «هاتف‌شهر» میبندد و پیش نویس آن هم اماده شده اما سهم مالی و معیشت راننده ها و موارد فنی قرارداد شفاف مشخص نشده چون این قرارداد طولانی مدت است حتما مسائل حقوقی در آن باید رعایت و ابهامات برطرف شود و کمیسیون تخصصی نیز در جریان روند کار قرار گیرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 17 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا