دسته‌بندی نشده

از جریمه‌های رانندگی چه خبر؟ / پلیس راهور:بخشودگی دوبرابری جرایم فقط تا پایان دی‌ماه

تصویر بنر


سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور انتظامی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با اعلام عدم اجرای ممنوعیت تردد در جاده‌های کشور با توجه به وضعیت آبی کرونایی در خصوص مبحث اعمال قانون و جریمه تخلفات رانندگی اظهار داشت: بحث برخورد با تخلفات رانندگی و جریمه رانندگان متخلف بر مبنای روال گذشته انجام می‌شود.

سردار حسینی در خصوص طرح بخشودگی جرائم گفت: بخشودگی جرایم رانندگی در مورد جریمه‌های کرونایی و همچنین جریمه هایی که افراد به آن اعتراض دارند در جریان است؛ در این راستا اگر افراد، مجوزی برای تردد در شرایط کرونایی داشته و جریمه شده‌ و همچنین افرادی که عذر موجهی برای سفر داشته اند می توانند همراه با مدارک و مستندات به واحدهای رسیدگی کننده در پلیس راهور مراجعه کنند تا جریمه‌شان اصلاح شود.

جانشین پلیس راهور انتظامی مهلت اعمال بخشودگی دوبرابری جریمه های رانندگی را تا پایان دی‌ماه اعلام و تصریح کرد: افرادی که در پی عدم پرداخت جریمه‌های الصاقی و تسلیمی، مبلغ جریمه شان دو برابر شده بود فقط تا پایان دی ماه فرصت پرداخت اصل جریمه در طرح بخشودگی دو برابری جرایم را دارند چراکه از ابتدای بهمن با پایان فرصت تعیین شده باید مبلغ دو برابری جریمه را پرداخت کنند.

گفتنی است مخاطبان فارس من با درج پویشی با موضوع «تقاضای‌ حذف‌ تمامی‌ جرایم‌ کرونایی» پیگیری این مورد را از خبرگزاری فارس خواستار بودند.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا