دسته‌بندی نشده

اعزام بیش از ۲۱۰۰ مددجوی کمیته امداد به زیارت مشهد مقدس در بهار ۱۴۰۱

تصویر بنر


مدیرکل هماهنگی و ارتباطات فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، ۲۱۵۰ نفر از مددجویان با مشارکت خیران به اردوهای شوق زیارت اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا، حسین رجبی با اعلام این خبر افزود: اعزام مددجویان به اردوهای شوق زیارت پس از وقفه‌ دوساله به‌ دلیل همه‌گیری کرونا، از ابتدای سال جاری آغاز شده و در بهار امسال ۲۱۵۰ نفر از جامعه هدف کمیته امداد به اردوهای زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

وی هدف از اجرای طرح شوق زیارت را ارتقای فرهنگی، روحیه خودباوری و برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط برای مددجویان عنوان کرد و ادامه داد: در تعطیلات تابستان، مقدس مشهد میزبان زائران کمیته امداد امام خمینی (ره) خواهد بود و ۸۱۲۰ نفر از خانواده‌های مددجو با اولویت زیارت اولی‌ها، به زیارت حضرت امام رضا (ع) اعزام خواهند شد.

مدیرکل هماهنگی و ارتباطات فرهنگی کمیته امداد به برگزاری اردوهای زیارتی در شهر مقدس قم نیز اشاره کرد و گفت: این اردوها در جوار حرم حضرت معصومه (س) در حال برگزاری است و در سه ماهه دوم سال جاری، چهار هزار نفر از خانواده مددجویان به این شهر مقدس اعزام خواهند شد.

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رجبی با تقدیر از مردم نیکوکار ایران اسلامی برای حمایت از اجرای اردوهای شوق زیارت خاطرنشان کرد: این اردوهای فرهنگی و معنوی با مشارکت خیران و نیکوکاران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

منبع: همسونیوز

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا