انتظامی

اعمال محدودیت های ترافیکی در راههای مازندران

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت:به منظور افزایش ایمنی ،ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۸ آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور، تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۸ آبان ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ عصر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی از اجرای محدودیت های ترافیکی در محور هراز نیز خبر داد و گفت: تردد کلیه تریلر ها از این محور کماکان ممنوع است.

سرهنگ قدمی ، تصریح کرد: تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۵ و ۱۶ آبان ماه و از ساعت ۶ صبح روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۶ عصر روز شنبه ۱۸ آبان ماه از این محور ممنوع است.

قدمی اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از آب اسک به رودهن در محدوه مشاء به صورت یک طرفه است.

وی متذکر شد: در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال خواهد شد.

سرهنگ قدمی در ارتباط با محدودیت های ترافیکی در محور قائم شهر- و فیروزکوه،گفت: تردد کلیه تریلر ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۷ آبان ماه از مسیر شمال به جنوب این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا