انتظامی

امحا بیش از ۸۱ تن موادمخدر در کشور

تصویر بنررئیس پلیس مبارزه با موادمخدر از امحاء بیش از ۸۱ تن انواع موادمخدر در چند استان کشور خبرداد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، با اعلام این خبر گفت: بیش از ۸۱ تن انواع موادمخدر که در عملیات‌های مختلف پلیس کشف و ضبط شده بود، امروز در مراسمی که به مناسبت روز جهانی مبارزه با مصرف و قاچاق مواد مخدر در چند استان کشور برگزار شد، امحاء شد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، کریمی همچنین پیامی را به مناسبت روزجهانی مبارزه با مصرف و قاچاق مواد مخدر صادر کرد که متن کامل آن به شرح زیر است:‌

«روز جهانی مبارزه با مصرف و قاچاق مواد مخدر، فرصتی مغتنم برای گسترش آگاهی و جلب حمایت عمومی علیه آسیب‌های ویرانگر مواد مخدر و همچنین ارائه راهکارهای کارساز در پیکار بی‌امان و همه جانبه با این معضل بزرگ اجتماعی است.

متاسفانه جوانان که نیروی مولد و پشتوانه توسعه آینده به شمار می‌آیند، جزو اولین قربانیان و هدف این سوداگری هستند و کشور ما به واسطه همجواری با کشوری که اصلی‌ترین منشأ کشت، تولید و به تبع آن فعالیت مجرمان جرایم سازمان یافته و فرامرزی در معرض بیشترین خسارات انسانی و عواقب مخرب ناشی از قاچاق و قرار دارد.

هم اکنون جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچم دار مبارزه با موادمخدر، به موازات اقدامات و تدابیر مقابله‌ای، بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی، بومی و جلب مشارکت‌های مردمی و برنامه‌های فراگیر در مبارزه و پیشگیری از آسیب‌های این معضل را در دست اجرا دارد.

در این میان  فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و به ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر، با بهره‌گیری از تمام ظرفیت و امکانات، گام های مطلوب و مثمرثمری در فرآیند مبارزه با موادمخدر برداشته و عزم و اراده این نیرو در مقابله با موادمخدر بر کسی پوشیده نیست و گواه این ادعا، تقدیم شهدای بسیاری در این عرصه است.

خبر پیشنهادی:‌ چند باور اشتباه درباره «تریاک»/چرا جوانان «گل» را ترجیح می‌دهند؟

در پایان، فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان این عرصه و ادای احترام به همه ایثارگران و تلاشگران عرصه مبارزه با مواد مخدر، تاکید دارد که در مبارزه و مقابله با موادمخدر همانند همیشه با جدیت و اقتدار و رویکردی جهادی از همه ظرفیت‌ها به ویژه همکاری و پشتیبانی مردمی بهره خواهد برد و سوداگران و قاچاقچیان بدانند دست مقتدر پلیس آن‌ها را به قانون و مجازات خواهد سپرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا