* انتخاب 100 کارشناس متخصص در حوزه شهرسازی و معماری تهران- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - اجتماعی نیوز
دسته‌بندی نشده

انتخاب ۱۰۰ کارشناس متخصص در حوزه شهرسازی و معماری تهران- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شهرام شهابیان گفت: با توجه به توافقات انجام شده بین معاونت شهرسازی و معماری و معاونت توسعه منابع انسانی، فراخوانی برای انتخاب این نیروها داده شد تا پس از احراز شرایط متقاضیان، همه نیروهای شهرداری تهران که در حوزه شهرسازی و معماری و رشته‌های مرتبط تخصص دارند، شناسایی شوند.

وی افزود : تاکنون ۱۴۰۳ نفر شناسایی شده‌اند و مرحله اول آزمون تعیین سطح علمی این نیروها اواخر تیرماه، با همکاری یکی از مراکز دانشگاهی برگزار می‌شود. پس از برگزاری آزمون و مصاحبه حضوری از بین این افراد، صد کارشناس برتر انتخاب می‌شوند تا اقدامات لازم جهت تربیت و آموزش حرفه‌ای و تخصصی این نیروها تا پایان سال ۱۳۹۸ صورت بگیرد.

مدیرکل برنامه‌ریزی معاونت شهرسازی و معماری با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده توسط اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران از مردادماه سال جاری فرآیند آموزش این نیروها آغاز می‌شود،گفت: هدف از انجام این طرح ارتقاء سطح علمی‌، افزایش راندمان نیروهای حوزه شهرسازی و معماری و به کارگیری این نیروها در پست‌ها و مسئولیت‌های مهم حوزه شهرسازی و معماری شهرداری تهران است.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا