دسته‌بندی نشده

انتشار ویژه‌نامه سیزده آبان

تصویر بنر


گروه فناوری اطلاعات ــ هم‌زمان با فرارسیدن سیزدهم آبان، «ویژه‌نامه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش‌آموز» در پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه‌نت، به‌روزرسانی شد.

به گزارش همسو نیوز؛ همزمان با فرارسیدن سیزدهم آبان، ویژه‌نامه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش‌آموز به‌روزرسانی شد. این ویژه‌نامه الکترونیکی در قالب ۱۱ سرفصل و ارائه ۴۸ مطلب شامل دستگیری امام خمینی(ره)، روز دانش‌آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز مبارزه با استکبار جهانی، ماهیت آمریکا، آمریکا و سیاست دیگرهراسی، شعار مرگ بر آمریکا، ۱۳ آبان در کلام امام و رهبری، مصاحبه‌ها و خاطرات، رشحاتی از قلم و نگارخانه منتشر شده است.
در ابتدای این ویژه‌نامه می‌خوانیم: یکی از مبارزات تاریخ‌ساز و پیروز، که به رغم توانایی‌های غیر قابل انکار استکبار، پیروزی از آنِ جبهه مستضعفین گردید، انقلابِ اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷ بود، و در تکمیل و تعمیق این پیروزی اشغال لانه جاسوسی در سیزدهم آبانماه ۱۳۵۸ بود. صبح روز ۱۳ آبان ۵۷، دانش‌آموزان گروه گروه وارد دانشگاه می‌شوند، آن‌ها مدارس را تعطیل کرده و رو به سوی دانشگاه تهران نهاده‌اند تا بار دیگر اطاعت از رهبر خود امام خمینی رحمه الله را نشان دهند و اعتراض خود را از حکومت دیکتاتوری شاه و اربابش آمریکا به گوش جهانیان برسانند.

علاقه‌مندان جهت بهره‌مندی ویژه‌نامه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش‌آموز، اینجا مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع:ایکنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا