دسته‌بندی نشده

انقلاب ِ ترک و درمان معتادان راه حل اصلی کاهش جرائم مرتبط با موادمخدر

تصویر بنر


رئیس شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور در گفتگو با دانشجو خبر داد:

حسین ذبحی رئیس شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، اظهار کرد: نتیجه بررسی کارشناسی و تخصصی ما در سیستم‌های مقابله و پیشگیری در داخل کشور، با سالها اقدام قضایی و پلیسی و راهکارهای برگرفته شده از قوانین در قبل و بعد از انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که ما نیازمند راهبرد و طرح جدید در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و اعتیاد هستیم.

وی همچنین تصریح کرد: بنده طرحی جدید در راستای مبارزه با موادمخدر طراحی کرده‌ام که بر اساس آن، مبارزه با موادمخدر و کاهش آسیب‌های مرتبط با اعتیاد و جرائم مرتبط با آن از طریق انقلاب ترک و درمان معتادان و همچنین ‌کاهش تقاضا در حوزه موادمخدر انجام شدنی است و راه دیگری ندارد.

 

در مبارزه با موادمخدر،نیازمند طرحی نو و حمایت دولت هستیم!

رئیس شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور در ادامه خاطرنشان کرد: ما نیازمند طرحی مدون با برنامه‌ و مختصاتی مشخص هستیم و در این میان به حمایت‌های دولت و نظام هم به طور مستمر احتیاج داریم.

وی اضافه کرد: موضوع افزایش تعداد معتادان در کشور، افزایش وزن محموله‌های قاچاق موادمخدر، افزایش میزان مواد مخدر کشف شده و همچنین افزایش میزان دستگیری‌های مرتبط با موادمخدر و اعتیاد زنگ خطر برای را برای جامعه و سایر مسئولان حوزه مبارزه با موادمخدر به صدا درآورده است.

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا