رفاه و خدمات اجتماعی

اهدای ۲۰۸ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان مرکزی

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسونیوز مجید مؤمنی ظهر چهارشنبه در مراسم توزیع ۲۰۸ سری جهیزیه توسط (ره) به نو عروسان استان مرکزی اظهار کرد: اعتبار این تعداد جهیزیه بالغ بر ۵۲ میلیارد ریال برآورد می‌شود که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیران نیک‌اندیش تأمین شده است.

وی ادامه داد: هر سری جهیزیه دارای پنج وسیله از جمله تلویزیون، اجاق گاز، یخچال، جاروبرقی و ماشین لباسشویی است که به مددجویان استان مرکزی هدیه شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی عنوان کرد: سال گذشته یک هزار و ۱۸۸ کمک هزینه ازدواج با اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال به زوج‌های تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.

مؤمنی با اشاره به تأثیرات ازدواج آسان در کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می‌تواند در پایداری زندگی زوج‌های جوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر باشد.

وی در پایان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در تأمین جهیزیه نوعروسان با مراکز نیکوکاری و ستاد جهیزیه کمیته امداد مستقر در شهرستان‌ها همکاری کرده و یا با پرداخت کمک از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۱۴ در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا