شهری

ایجاد پردیس‌های گردشگری خانواده‌محور در پایتخت

تصویر بنر


سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه ایجاد پردیس‌های فرهنگی و گردشگری خانواده‌محور یکی از برنامه‌های پیشنهادی شرکت توسعه است، گفت: یکی از اهداف شهرداری تهران ایجاد فضاهای فرهنگی و گردشگری در مناطق کم‌برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، محمد مؤیدی در نشستی که با حضور حسین کاشانی پور، شهردار مناطق ۲۱ در خصوص بررسی زمینه های همکاری با این منطقه برگزار شد، گفت: یکی از اهداف شهرداری تهران ایجاد فضاهای فرهنگی و گردشگری در مناطق کم برخوردار است.

وی ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته در حال حاضر منطقه۲۱ به لحاظ سرانه فضاهای فرهنگی فاصله قابل توجهی با استانداردهای تعریف شده در مساحت فضاهای فرهنگی، تفریحی، مذهبی و گردشگری دارد. به همین منظور، شرکت توسعه فضاهای فرهنگی آمادگی لازم را دارد تا با توجه به توان تخصصی و تجارب خود در این زمینه خدمات و مشاوره‌های لازم را ارائه کند.

سرپرست شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران ادامه داد: ایجاد پردیس‌های فرهنگی و گردشگری خانواده محور یکی از  برنامه‌های پیشنهادی شرکت توسعه است.

همچنین در این نشست حسین کاشانی پور ، شهردار منطقه ۲۱ نیز در خصوص کمبود زیر ساخت های فرهنگی و ضرورت بهبود سرانه فرهنگی و گردشگری در این منطقه نکاتی را مطرح کرد.

بر اساس گزارش سایت شهر، در پایان این نشست مقرر شد کارگروه مشترک بین منطقه۲۱ و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تشکیل شود تا در زمینه توافقات انجام شده و زمینه‌های همکاری بیشتر اقدام و بررسی های لازم صورت گیرد.

انتهای پیام 

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا