دسته‌بندی نشده

بارش باران در مرز ایران و عراق

تصویر بنرمدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در مرز خسروی طی دو روز آینده (۳۰ مهر و اول آبان ماه) رگبار باران و در مرزهای مهران و شلمچه بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

صادق ضیائیان در گفت وگو با ایسنا درباره وضعیت جوی مرز ایران و عراق طی فردا و پس فردا (۳۰ مهر و اول آبان ماه) اظهار کرد: آسمان مرز خسروی واقع در قصرشیرین فردا نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران و رعد و برق و در شب بارش پراکنده با بیشترین و کمترین دمای ۳۲ و ۲۱  درجه سانتیگراد و پس فردا نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران و رعد و برق با بیشترین و کمترین دمای ۳۳ و ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی مهران طی دو روز آینده (۳۰ مهر و اول آبان ماه) گفت: فردا آسمان مهران کمی ابری تا نیمه ابری گاهی اوقات همراه با افزایش باد و بارش پراکنده و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. دمای هوا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان ۳۶ و ۲۴ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان این شهر پس فردا کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد شدید با بیشترین و کمترین دمای ۳۵ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه آسمان مرز شلمچه در خرمشهر فردا (۳۰ آبان) قسمتی ابری تا نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: دمای هوا در این روز در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان ۳۶ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. پس فردا( اول آبان ماه) آسمان این شهر قسمتی ابری تا نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و دمای هوا در گرم‌ترین و خنک ترین زمان به ۳۳ و ۲۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

وی درباره وضعیت جوی نجف طی دو روز آینده (۳۰ مهر و اول آبان ماه) گفت: آسمان این شهر فردا صاف پیش‌بینی می‌شود  و دمای هوا در این روز در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۳۳ و ۲۱ درجه سانتیگراد می‌رسد. آسمان نجف پس‌فردا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود و دمای هوا در این روز در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان ۳۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ضیائیان با بیان این که آسمان کربلا فردا (۳۰ مهرماه) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود،اظهارکرد: دمای هوا در این روز در گرم‌ترین و خنک ترین زمان در کربلا به ۳۳ و ۲۱ درجه سانتیگراد می‌رسد. آسمان کربلا پس فردا (اول آبان ماه) صاف تا کمی ابری خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین زمان ۳۲ درجه سانتیگراد و در خنک ترین زمان ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا