دسته‌بندی نشده

بازداشت 20 عامل اغتشاشات اخیر در شرق استان تهران- اخبار اجتماعی – –

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار کیومرث عزیزی با اعلام خبر بازداشت 20 نفر از عوامل اصلی اغتشاشات در شرق استان تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شناسایی عناصر اصلی اغتشاش و اخلالگران نظم عمومی که با سوءاستفاده و موج‌سواری بر اعتراضات مردم درباره طرح سهمیه‌بندی بنزین اقدام به تخریب و آتش زدن سازمان‌یافته اموال، اماکن عمومی، دولتی و تعرض به جان و مال مردم کردند، همچنان در دستور کار قرار دارد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: مأموران انتظامی با کار اطلاعاتی گسترده، 20 نفر از عوامل اصلی و محرک اغتشاشات شهرستانهای شرق استان را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، آنها را در عملیاتهای جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی با اشاره به اعتراف اشرار دستگیر شده به جرایم خود،‌ تخریب و آتش زدن تعدادی بانک، ناوگان حمل و نقل شهری و پمپ بنزین، تخریب فروشگاه‌های مواد غذایی و المانهای شهری، مسدود کردن تعدادی از خیابانها و تحریک مردم به تجمعات غیر قانونی و اقدامات هنجارشکنانه را از جمله اتهامات متهمان دستگیر شده عنوان کرد.

این مقام انتظامی از معرفی متهمان به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: مزدوران ضدانقلاب خارج‌نشین زیر ذره‌بین و چتر اطلاعاتی پلیس قرار دارند و به زودی باقیمانده اشرار نیز دستگیر و به دست قانون سپرده می‌شوند و به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید.

عزیزی ضمن قدردانی از شهروندانی که پس از فرامین مقام معظم رهبری، صف خود را از صف آشوبگران جدا کردند، خاطرنشان کرد: با هرگونه آشوب و اغتشاش برخورد قاطع و قانونی می‌کند و افرادی که امنیت و احساس آرامش شهروندان را خدشه‌دار و اموال عمومی را تخریب و غارت کنند، تحت تعقیب قضایی و پلیس قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا