دسته‌بندی نشده

بازدید دادستان تهران از دادسرای امنیت

تصویر بنر


به گزارش خبرگزاری فارس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران به صورت سرزده از دادسرای امنیت «شهید مقدس» بازدید کرد و ضمن حضور در شعب مختلف بازپرسی، دادیاری و اجرای احکام، در جریان رسیدگی‌های قضایی قرار گرفت.

وی همچنین پس از استماع گزارش مسئولان دادسرای امنیت تهران، بر لزوم تسریع در روند رسیدگی ها، پاسخگویی مناسب به مردم و تکریم ارباب رجوع تأکید کرد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران همچنین در بازرسی از واحدهای مختلف دادسرای امنیت، پس از بررسی دقیق پرونده‌ها و اطلاع از آمار عملکرد و اقدامات انجام شده بر مدیریت در ارجاع پرونده ها، تسریع در رسیدگی‌های قضایی و رعایت موازین قانونی در روند تحقیقات تأکید کرد.

 صالحی در ادامه، با بررسی وضعیت پرونده‌های مسن و معوق دادسرای امنیت، خاطر نشان کرد: ضرورت دارد، رسیدگی فوری جهت تعین تکلیف این پرونده‌ها و صدور تصمیم نهایی در خصوص هر مورد طبق ضوابط و دستورالعمل‌های موجود در دستور کار قرار گیرد.

دادستان تهران در جریان این بازدید که ساعاتی به طول انجامید، با تعدادی از مراجعه کنندگان این دادسرا نیز به دیدار و گفت‌وگو پرداخت و پس از استماع مطالبات آن‌ها، ضمن صدور دستورات لازم در خصوص رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های مطرح شده، پیگیری این موارد تا حصول نتیجه نهایی را مورد تأکید قرار داد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا