* بررسی مجوزهای سال های گذشته کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک - اجتماعی نیوز
محیط زیست

بررسی مجوزهای سال های گذشته کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

تصویر بنرمعاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به بررسی مجوزهای سال های گذشته کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک، گفت: برای اینکه در سال جدید استراتژی منطقی تری داشته باشیم، باید مجوزهایی که در دو سال گذشته از این کمیسیون صادر شده، مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک اظهار داشت: چند تیم باید به صورت مستند، تمامی مصوبات را بر اساس اینکه تا چه میزان اجرایی شده، بررسی کنند تا بتوانیم یک گزارش تحلیلی مناسب در این حوزه داشته باشیم.

وی افزود: باید شرایط و زمینه را به گونه ای فراهم کنیم تا در سالی که به عنوان رفع موانع تولید از آن یاد می شود، گام های موثری برداریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در مورد شهرستان ری عنوان کرد: در شهرستان ری مصوبه محیط زیست و هم اشتغال را داشته ایم تا به عنوان یک قطب در استان به آن توجه ویژه کنیم.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، چراغعلی با بیان اینکه افرادی که واقعا به دنبال تولید هستند، می توان با رعایت ضوابط و مقررات به آنها کمک کنیم، گفت: کار این افراد باید با سرعت بیشتری انجام شود و تلاش کنیم تا کارهای خودمان را به نحو مطلوب در این کمیسیون جلو ببریم تا مشمول برخی موضوعات زمان و تغییر جابه جایی های مدیریتی نشویم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا