دسته‌بندی نشده

برقراری پرواز سمنان-مشهد از فردا/ استقبال سمنانی‌ها از اولین پرواز

تصویر بنرایسنا/سمنان معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به آماده شدن فرودگاه سمنان گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” مسیر پروازی مشهد مقدس به سمنان و بالعکس را از فردا ۱۴ آبان ماه برقرار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری همسو- منوچهر فخری در جلسه انجام آخرین ‌هماهنگی‌ها برای شروع پروازهای فرودگاه سمنان اظهار کرد:هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از فردا در راستای خدمات رسانی هرچه مطلوب‌تر به زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) پرواز مسافری مابین سمنان و مشهد مقدس را برقرار می‌کند.

وی ادامه داد: با انجام پروازهای مسافری از سمنان به‌ مشهد مقدس و بالعکس، پروازهای فرودگاه سمنان به صورت مرتب و مستمر آغاز خواهد شد.

معاون استاندار با بیان اینکه فعلا این فرودگاه هر هفته دو پرواز انجام می‌دهد افزود: بر اساس برنامه‌های پیش بینی شده، پروازهای این مسیر در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه سمنان انجام می شود و مردم و شهروندان هم استانی می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

فخری ادامه داد: این پرواز در روزهای سه شنبه هر هفته ساعت ۰۹:۴۵ از فرودگاه شهید هاشمی نژاد انجام و در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه در فرودگاه سمنان به زمین‌ خواهد نشست. همچنین مسیر برگشت این ‌پرواز در همان روز سه شنبه در ساعت ۱۲:۱۰ از فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه مشهد مقدس برقرار می‌شود.

وی با بیان اینکه پرواز های این‌ مسیر پروازی بین سمنان و مشهد، با استفاده از هواپیماهای مدرن منطقه ای ATR72 انجام می‌شود گفت: پرواز های روز جمعه این مسیر در ساعت ۱۰:۱۰ از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس به مقصد فرودگاه سمنان پرواز خواهد کرد و در ساعت ۱۲:۰۰ در فرودگاه سمنان به زمین‌ خواهد نشست و مجددا در ساعت ۱۲:۳۵ دقیقه فرودگاه سمنان را به مقصد مشهد مقدس ترک‌ خواهد کرد.

وی از استقبال از این فرودگاه و پیش فروش بلیت‌های اولین پرواز خبر داد و اظهار کرد: خوشبختانه اولین پرواز از مبدا فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس، با استقبال خوب و بسیار مطلوب مردم و شهروندان روبرو شد و در حال حاضر تمامی بلیت‌های این مسیر پروازی به صورت کامل به فروش رفته است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا