دسته‌بندی نشده

برنامه‌‌های بنیاد ۱۵ خرداد در هفته ملی جمعیت/ آغاز توزیع بسته‌های لبخند مادری

تصویر بنر


به گزارش گروه رفاه و آسیب‌های اجتماعی خبرگزاری فارس،  بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در هفته ملی جمعیت برنامه های متنوعی را برگزار می‌کند.

 این بنیاد در راستای اهداف و ماموریتهای تعریف شده در قانون جوانی جمعیت و به مناسبت هفته ملی جمعیت برنامه های متنوعی از جمله انعقاد تفاهم نامه با دستگاه های اجرایی، همچنین برنامه های ویژه فرهنگی در راستای فرهنگ سازی برای افزایش جمعیت و فرزندآوری برگزار خواهد کرد. 

از جمله برنامه‌های ویژه بنیاد ۱۵خرداد در هفته ملی جمعیت از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت، انعقاد تفاهم نامه با نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به منظور ارائه تسهیلات فرزندآوری به زوجهای دانشجو ،برگزاری نشست خبری با موضوع معرفی اهداف و معرفی کارویژه های تعریف شده در رویداد ملی طراحی برای کودک ، شروع توزیع بسته های لبخند مادری به خانواده های نیازمند شامل چهل قلم کالای مورد نیاز نوزاد تا دو سالگی خواهد بود.

همچنین در این هفته رویداد تد بنیاد ۱۵خرداد با موضوع جمعیت با حضور مدیران ارشد حوزه جمعیت در دولت و مجلس شورای اسلامی و با سخنرانی چهره های موفق  حوزه جمعیت  با مشارکت فعالان این حوزه برگزار می شود.

 در  جشنواره طراحی برای کودک نیز طراحان صنعتی فعال در این حوزه ، ایده ها و طرح های اجرایی خود را برای طراحی منازل و وسایل زندگی خانواده های دارای ۳ فرزند وبیشتر در معرض قضاوت گروه داوری جشنواره قرار می‌دهند تا در مراحل بعد با حمایت بنیاد ۱۵خرداد این طرح ها اجرایی شوند.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا