دسته‌بندی نشده

بروز معضلات زیست‌محیطی در نتیجه بی‌توجهی به هوای پاک

تصویر بنررئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اهمیت وجود زمین پاک اظهارکرد: برای برخورداری از هوای پاک باید تلاش کنیم. متأسفانه به دلیل بی توجهی به این مهم شاهد معضلات محیط زیستی هستیم به‌طوری که در تیرماه امسال شاهد ۱۱ روز هوای آلوده بودیم.

به گزارش خبرگزاری همسو، عیسی کلانتری امروز در نشست با حسین اشتری – فرمانده – با اشاره به وظیفه خطیر محیط بانان در صیانت از محیط زیست کشور گفت: ۳۵۰۰ نیروی سازمان محیط زیست در نقش محیط بان مسئولیت صیانت از منابع طبیعی و محیط زیستی کشور را بر عهده دارند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: محیط بانان با جان و دل از محیط زیست کشور حفاظت می‌کنند اما باید بدانیم صیانت از این سرمایه‌های ملی وظیفه همه مردم است و باید با رویکردهای اجتماعی و فرهنگی، جمعیت ایران را «سفیران صیانت از محیط زیست» کنیم.

به گزارش پایگاه خبری در این نشست سردار محمد شرفی – رئیس ناجا، سردار احمد نوریان – سخنگو و معاون اجتماعی ناجا، سردارمجید – رئیس پلیس فتا ناجا، سردار امیرحسین یاوری – معاون تربیت و آموزش ناجا، سردار سیدکمال هادیانفر – رئیس پلیس راهور ناجا، سرهنگ  جمشید محبت خانی – فرمانده یگان حفاظت محیط زیست و جمعی از محیط بانان سازمان محیط زیست کشور حضور داشتند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا