دسته‌بندی نشده

برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا تقدیر می‌شوند

تصویر بنردبیر اجرایی چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا از برگزاری اختتامیه این جشنواره در سوم مرداد خبر داد و گفت: علاوه بر تقدیر از برگزیدگان این جشنواره پوستر پنجمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا نیز رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری همسو، جواد بقایی، دبیر اجرایی چهارمین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا در آستانه برگزاری اختتامیه این جشنواره اظهار کرد: این  مراسم با حضور دانش‌آموزان برگزیده و خانواده‌های آنها سوم مرداد در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

وی افزود: هدف اصلی برگزاری جشنواره دانش آموزی ابن سینا تشویق و انگیزه بخشی بیشتر دانش آموزان نسبت به فعالیت‌های پژوهشی و علمی و تقویت فرهنگ پژوهش در میان دانش‌آموزان است.

دبیر اجرایی چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا ادامه داد: این جشنواره تنها جشنواره آموزش محور در حوزه دانش‌آموزی به شمار می‌رود که در برخی محورها قبل از حضور در رویداد و رقابت، آموزش‌ها از طریق سامانه مجازی این جشنواره ارائه شده است.

بقایی با اشاره به اینکه چهارمین جشنواره دانش‌آموزی ابن سینا دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ماه امسال در پردیس شمالی دانشگاه تهران برگزار شده است، گفت: دانش‌آموزان در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم از تمام نقاط کشور در این جشنواره شرکت کرده و در محورهای سمینار علمی، ماراتن برنامه‌نویسی، ماراتن محتوای دیجیتال، المپیاد، فیلم کوتاه، استارتاپ‌های دانش آموزی و …. به رقابت پرداختند.

وی خاطر نشان کرد: در جشن اختتامیه، برنامه‌های متنوعی از جمله تقدیر از  ۳۰۰ نفر از برگزیدگان در دوره چهارم جشنواره ملی ابن سینا انجام می‌گیرد و رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره دانش‌آموزی ابن سینا را که بیست و هشتم و بیست و نهم فروردین سال ۹۹ برگزار می‌شود، خواهیم داشت.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، بقایی گفت: همچنین تقدیر از دانش‌آموزان شرکت کننده در مسابقات بین‌المللی و مدال‌آوران آنها که از طریق جشنواره ملی ابن سینا به موفقیت دست یافته‌اند، انجام می‌گیرد و دانش‌آموزانی که امسال به عنوان سفیران ابن سینا بخش قابل توجهی از برنامه را مدیریت و اجرا کردنئ نیز تقدیر خواهند شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا