آموزش و پرورش

بشیری: از محتواهای هماهنگ با هویت دینی و ملی در کتاب های درسی استفاده شود

تصویر بنرعضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش برای کتب سال آینده دانش آموزان باید از محتواهایی که با هویت دینی، ملی، اجتماعی و فرهنگی جامعه ما بیشتر همخوانی دارد استفاده کند تا دانش آموزان به خوبی برای آینده تربیت شوند.

در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با دانش آموزان که از تاکیدات مقام معظم رهبری نیز بوده است، گفت: در جلساتی که با مسئولین خصوصا داشتیه ایم این موضوع به آنها هم یادآوری و گوشزد زده شده است تا با توجه به توصیه هایی که مقام معظم رهبری در رابطه با محتوای کتب داشتند، حتما به این موضوع باید توجه کنند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: البته کتب درسی تقریبا چاپ شده و مسئولان آموزش و پرورش باید از الان برای سال آینده این موضوع را جدی بگیرند و محتواهایی که نیاز نیست و ضرورتی برای دانش آموزان پایه های مختلف ندارد را حذف کنند.

وی تاکید کرد: باید محتوا و مطالبی که به درد دانش آموزان می خورد و خصوصا با هویت دینی، ملی، اجتماعی و فرهنگی جامعه ما بیشتر همخوانی دارد را در درس هایشان گنجانده شود تا دانش آموزان بتوانند به خوبی برای آینده تربیت شوند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا