* بودجه آموزش پرورش ۵۷ هزار میلیارد تومان است - اجتماعی نیوز
آموزش و پرورش

بودجه آموزش پرورش ۵۷ هزار میلیارد تومان است

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز سید جواد حسینی ظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار سمنان به میزبانی دفتر وی، ضمن بیان اینکه بودجه وزارت آموزش و پرورش هم اکنون ۵۷ هزار میلیارد تومان است، تاکید کرد: این اعتبارات صرف طرح‌های عمرانی و ترویج می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتبارات وزارت آموزش و پرورش خوشبختانه در سال‌های اخیر با افزایش خوبی روبرو بوده است، افزود: در سال ۹۲ تمام بودجه این نهاد ۱۵ هزار میلیارد تومان است که امروز به بیش از ۳.۵ برابر افزایش یافته است.

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: افزایش بودجه آموزش و پرورش نشان از نگاه مثبت دولت و مجلس به مقوله دانش آموزان خصوصاً افراد با نیازهای خاص است.

حسینی درباره طرح‌های در دست اقدام سازمان آموزش استثنایی کشور، توضیح داد: یکی از طرح‌های آموزش و پرورش برای جبران کمبود نیروی انسانی و معلمان، طرح آموزش تمام وقت بود که در حال حاضر ۵۰۰ نفر در استان سمنان در این قالب مشغول به کار هستند.

علی رضا آشناگر استاندار سمنان نیز در این دیدار ضمن بیان اینکه آموزش و پرورش به‌عنوان سنگ بنای پیشرفت و پایه‌ای استوار برای توسعه است، گفت: همگان وظیفه داریم تا به نحو شایسته در رشد و اعتلای این مجموعه تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری همسو نیوز معاون وزیر آموزش و پرورش برای حضور در مراسم تقدیر از معلمان و مربیان آموزش استثنایی و بازدید از طرح‌های آموزش و پرورش سمنان به این استان سفر کرده است.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا