دسته‌بندی نشده

بودجه 5600 میلیاردی نوسازی مدارس در سال 99- اخبار اجتماعی – –

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  مهراله‌ رخشانی‌مهر در نشست با خیرین مدرسه‌ساز ضمن گرامیداشت یاد مرحوم محمدرضا حافظی رئیس فقید جامعه خیرین مدرسه‌ساز و  حسین علیمرادی جوان خیر مدرسه‌ساز در منطقه دشتیاری اظهار‌کرد: در جامعه خیرین مدرسه‌ساز ترکیبی از افراد  جوان و پیر را برای توسعه فضاهای آموزشی کشور به کار گرفتیم.

رخشانی‌مهر با اشاره به وضعیت اعتبارات نوسازی مدارس طی سال‌های 96 تا 99 اظهارکرد: در بودجه سال 96، اعتبار سازمان نوسازی مدارس 540 میلیارد تومان و در سال 97 هزار و 800 میلیارد تومان بود که این رقم در بودجه سال 98 به 2 هزار و 800 میلیارد تومان افزایش یافت. همچنین در سال 99  نیز بیش از 5600 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است که نشان از جهش محسوس طی دو سال اخیر دارد.

وی ادامه داد: مهم ترین ویژگی لایحه بودجه 99 در بخش اعتبارات مربوط به اعتبارات خیرین است که در پروژه‌های مشارکتی حدود 2700 میلیارد تومان اعتبار دیده شده است یعنی اگر معادل 50 درصد اعتبار پروژه از طریق خیرین تامین شود مابقی توسط دولت تامین می‌شود.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور درباره نگهداری و تعمیرات مدارس از رونمایی دستورالعمل مدیریت نگهداری و تعمیرات فضاهای آموزشی،  تربیتی و ورزشی خبر داد که با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه آموزش و پرورش رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا