* بیانیه بیمارستان امام خمینی درباره شایعات فوت یکی از دستیاران ارتوپدی - اجتماعی نیوز
دسته‌بندی نشده

بیانیه بیمارستان امام خمینی درباره شایعات فوت یکی از دستیاران ارتوپدی

تصویر بنرروابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در واکنش به مباحث مطرح در خصوص فوت دکتر رسول قادری دستیار ارتوپدی این مجتمع به دلیل کشیک‌های سخت و طاقت‌فرسا، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری همسو و بنابر اعلام وبدا، در متن این بیانیه آمده است: «ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم دکتر رسول قادری دستیار معزز ارتوپدی این مجتمع، به خانواده آن عزیز از دست رفته و جامعه پزشکی کشور، به آگاهی می رساند درگذشت مرحوم دکتر قادری در زمان مرخصی و در شهرستان محل اقامت خانوادگی ایشان رخ داده است. آخرین کشیک و حضور ایشان نیز در بیمارستان دوشنبه ۱۳/۳/۹۸ بوده؛ در حالیکه تاریخ درگذشت ایشان ۱۶/۳/۹۸ می‌باشد. لذا اخبار منتشر شده در خصوص درگذشت ایشان حین کشیک و در نتیجه کشیک‌های سخت و طاقت فرسای اعمال شده صحت ندارد.  

روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی فرصت را مغتنم دانسته اعلام می دارد، اگر چه قبولی و تحصیل در رشته ی پزشکی و به خصوص دوره های تخصص نیازمند تلاش های مجدانه و مطالعه و کوشش بسیار است؛ اما برنامه های آموزشی در نظر گرفته شده مطابق با کوریکولوم های آموزشی تدوین شده و مطابق با شرایط آموزشی و درمانی دانشگاه است.  

در پایان یاد و خاطره تلاش‌های بی‌شائبه دکتر رسول قادری، پزشک فرهیخته، مهربان و اخلاق مدار و خدمت رسانی صادقانه ایشان به بیماران این مجتمع بیمارستانی را گرامی می داریم و امیدواریم روح بلند آن عزیز سفرکرده غریق آرامش و رضوان الهی باشد.»

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا