آموزش و پرورش

بیانیه سازمان دانش‌آموزی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران  به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است: 

ایران اسلامی امروز در پرتو هدایت های معمار کبیر انقلاب امام رحمه الله علیه و فداکاری ها و ایثارگری های  شهیدان والامقام، عزتمندانه‌ترین برهة تاریخی‌خویش را تجربه می‌کند ‌و ‌استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار اکنون بیش از پیش در انزوای تاریخی خویش به سر می برد. بی تردید این سعادت الهی مرهون روحیه استکبار ستیزی و از برکات ارزشمند جبهه مقاومت است. ‌باور داریم که ۱۳ آبان ۱۳۹۸ سرآغاز افول و فروپاشی آمریکاست .

ما جوانان و نوجوانان ایران سربلند به عنوان نیروهای ارزشی و انقلابی، گام دوم انقلاب اسلامی را در حالی آغاز می نماییم که جهان اسلام آبستن حوادث بیشماری است و ناجوانمردانه ترین تحریم های دشمنان در پوشش دروغین به اصطلاح بشردوست،  تلاش می‌کند تا زندگی را بر ملت ایران سخت نماید . اما عنصر اراده ملی و باور «ما می توانیم» ما را بیشتر از گذشته به توانایی داخلی تکیه داده و بر قدرت و عزت ما می افزاید. برماست تا با بصیرت وآگاهی، هوشیارتر از همیشه شرایط کنونی جهان پیرامون وکشور را درک نماییم.

سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی‌، درهفته بسیج دانش‌آموزی باتأسی از۳۶ هزار شهید دانش‌آموزکشور و درراستای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب، آمادگی خود را برای حضور حداکثری، شورانگیز و با نشاط خویش در مراسم راهپیمایی یوم‌ الله ۱۳‌آبان همچون سال‌های گذشته اعلام داشته تا جلوه‌ای عظیم از همبستگی ملی را با شعار استکبارستیزی و مقاومت اسلامی در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی به نمایش می گذارد.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا