دسته‌بندی نشده

تاتا موتورز شگفتی آفرید – همسونیوز

تصویر بنر


به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا، این شرکت اعلام کرد که سود خالص تلفیقی ۲۹.۵۸ میلیارد روپیه (۴۷۷.۲ میلیون دلار سنگاپور) برای سه ماهه منتهی به ۳۱ دسامبر در مقایسه با زیان ۱۵.۱۶ میلیارد روپیه در سال گذشته گزارش داد.

تحلیلگران بر اساس داده‌های Refinitiv IBES، به طور متوسط انتظار زیان ۱۸۵.۶ میلیون روپیه‌ای را داشتند. سازان از مزایای کاهش هزینه‌های کالاها و افزایش قیمت‌ها برای جبران تورم هزینه‌ها بهره می‌برند.

همگام با هزینه‌ها، قیمت خودروهای خود را در بازار داخلی افزایش داده است. طبق داده‌های اتحادیه انجمن‌های فروشندگان خودرو، طی دو سال گذشته، سهم خود در بازار وسایل نقلیه سواری هند را تقریباً دو برابر کرده و به حدود ۱۴ درصد رسانده است زیرا تقاضا از پایین‌ترین سطح همه‌گیری بهبود یافته است.

شرکت خودروسازی هندی؛ ماروتی سوزوکی که بیش از ۴۰ درصد از سهم بازار خودرو هند را در اختیار دارد، پیش‌بینی‌های سود سه ماهه را پشت سر گذاشت و حواشی بهبود یافته را ناشی از بهبود یافته‌های خودروهای کاربردی خود گزارش کرد.

براساس گزارش رویترز، تاتا موتورز اعلام کرد که تجارت خودروهای سواری آن در سه ماهه سوم با رشد ۳۳ درصدی در سه ماهه سوم ادامه داد.

انتهای پیام

منبع: همسونیوز

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا