آموزش و پرورش

تاکید بر توسعه زیرساخت های کشور؛ از جمله آموزش

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز صبح امروز همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش، محمدیاقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، مهرالله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور و معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، خدیجه نیزاری رئیس شورای بانوان خیرین مدرسه ساز کشور در محل هتل پارسیان آزادی برگزار شد.

خدیجه نیزاری رئیس شورای بانوان خیر مدرسه ساز  در همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز کشور در این مراسم گفت: مدرسه تجلی عشق و علم و جانشینی انسان به جای پروردگار و عشق است.

وی ادامه داد:  زنان مرکز ثقل خانواده هستند و انرژی زمین در آنها جاری است و برای همین می توانند همه خانواده را دور هم جمع کنند. برای همین است که سلامت زنان تضمین سلامت جامعه است و درود می فرستیم به مادرانی که از دنیا رفتند و فرزندانشان به یاد آنها کار خیر می کنند.

زهرا گیتی نژاد خیر مدرسه ساز نیز در این مراسم بیان کرد: توجه به توسعه زیرساخت ها در کشورهای پیشرفته مورد نظر است و زیرساخت یعنی بهداشت، آموزش و راه. ما در موسسه مهر گیتی توسعه آموزش و از بعد زیرساختی را در نظر گرفتیم.

وی با بیان اینکه این موسیه تا کنون ۳۵۰ مدرسه ساخته یا در حال تکمیل لست، بیان کرد: تصمیم داریم به بخش نرم افزاری هم ورود کنیم.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا