انتظامی

ترافیک نیمه‌سنگین در ۹ جاده بین‌شهری

تصویر بنرمعاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ عین‌الله جهانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور درحال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل تونل گ تا سه راهی دیزین و مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده‌های بایجان و تونل شماره یک پرحجم و نیمه سنگین است. همچنین در مسیر شمال به جنوب هراز نیز در محدوده‌های تونل شماره یک و سیاه بیشه شاهد ترافیک پرحجم و نیمه سنگین هستیم.

وی با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور در محدوده گیلاوند نیز نیمه سنگین گزارش شده است، اظهاررکرد:‌ وضعیتی مشابه در آزادراه – پردیس در محدوده تونل‌های شماره یک و چهار گزارش شده است. همچنین در محور قدیم تهران – بومهن در محدوده پل جاجرود نیز شاهد حجم بالای ترافیک هستیم.

جهانی اضافه کرد:‌ در آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل شهرک جهان‌نما تا پل کلاک و  محدوده‌های پل فردیس ، مهرویلا و پل مهرشهر نیز ترافیک پرحجم گزارش شده است. در آزادراه تهران – قم محدوده شکرآباد، آزادراه قزوین – کرج محدوده ساسانی و برخی مقاطع در محور تهران – شهریار نیز وضعیت مشابه گزارش شده و ترافیک نیمه سنگین است. 

پیشنهاد خبر:‌ مصائب عجله و شتاب در رانندگی / مرگ به‌خاطر ۱۰ کیلومتر سرعت غیرمجاز

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی کشور درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز اظهارکرد:‌ گزارش‌ها حاکی از جوی آرام در تمام جاده‌هاست و هیچگونه مداخله جوی در جاده‌ها گزارش نشده است، اما با توجه به گرمای هوا لازم است که رانندگان حتما به ازای هر یک تا دو ساعت رانندگان دست‌کم ۱۵ دقیقه استراحت کرده و سپس به مسیر خود ادامه دهند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا