انتظامی

تردد در مرزهای چذابه و شلمچه روان و تحت کنترل است

تصویر بنرسردار پاکباز در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: با توجه به ازدحام جمعیت در گیت های خروجی پایانه مرزی شلمچه و چذابه تمهیدات لازم  برای تسهیل تردد زائران دیده شده و تردد به صورت روان و در امنیت کامل در حال انجام است.

فرمانده مرزبانی خوزستان افزود: روز گذشته به دلیل نبود وسایل نقلیه کافی در آن سوی مرز  پذیرش زائران با کندی مواجه شد که طی یک جلسه هماهنگی با فرماندهان مرزبانی عراق و مسئولین پایانه شلمچه و الشیب عراق و همچنین پیگیری های سایر مسئولین استان خوزستان بیش از ۱۵۰ دستگاه اتوبوس برای جا به جایی زائرین از مرز تا نجف راهی عراق شد که موجب کاهش ازدحام و تسهیل تردد زائران شد.

وی تصریح کرد: تمهیدات امنیتی لازم در راستای برقراری امنیت زائرین اربعین حسینی دیده شده است و مرزبانان خوزستان با تمام قوا مشغول خدمات رسانی هستند.

خاکباز  گفت: از ابتدای امروز شاهد آغاز موج بازگشت زائران از کربلای معلی بودیم که پیش بینی های لازم جهت پذیرش انها دیده شده است.

سردار پاکباز در پایان بیان کرد: زائران حسینی در پایانه های مرزی با ماموران ما کمال همکاری را انجام بدهند و با مدارک کامل و قانونی به دروازه های مرزی مراجعه کنند تا ان شاء الله تاخیری در سفر آنها پیش نیاید.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا