دسته‌بندی نشده

تصمیمات جدید درباره عوارض ساختمانی سال ۱۴۰۰در جلسه آتی شورا

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران علیرضا نادعلی با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی امروز شورا از حضور مهدی چمران رئیس شورا به صورت آنلاین در این جلسه خبر داد و افزود: در این جلسه موضوع طرح اعطلای مهلت پرداخت فرم‌های اعلام عوارض ساختمانی در پایان سال ۱۴۰۰ مورد بررسی اکثریت اعضای شورا و دوتن از معاونین شهردار قرار گرفت که تصمیمات جدید در جلسه آتی شورا ارائه خواهد شد.

وی در ادامه گفت: همچنین دو عضو ناظر در کمیته سفر‌های خارجی مدیریت شهری در این جلسه با رای گیری استمزاجی اعضا شورا مشخص و در جلسه آتی صحن علنی معرفی خواهند شد.

سخنگوی شورا اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در این جلسه در خصوص افزارش حقوق کارکنان رسمی و قرادادی شهرداری در سال ۱۴۰۱ صحبت شده، ادامه داد: برای اعضای شورای اسلامی شهر تهران موضوع معیشت کارکنان شهرداری بسیار مهم و قابل پیگیری است.

وی در خصوص جلسات هم اندیشی و چرایی برگزاری این جلسات نیز گفت: برای اینکه مدیریت شهری به یک درک متقابل از طرح‌ها و لوایح ارسالی برسند به مشورت و بررسی بیشتر نیاز است تا در هنگام بررسی طرح‌ها و لوایح سریعتر تصمیم گیری شود.

سخنگوی شورا در پایان در خصوص حضور مهدی چمران رئیس شورا در جلسات بیان داشت: در جلسه امروز رئیس شورا به صورت زنده و فعال جلسه را رصد و نظرات کارشناسی خود را هم اعلام می‌کردند و امیدواریم در جلسات بعدی از وجود ایشان در صحن شورا بهرمند شویم.

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا