دسته‌بندی نشده

تعطیلی آخرین راهکار نیست/تقویت زیرساخت‌ها ضروریست

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، علیرضا فخاری چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: تهران با سایر شهر‌ها متفاوت است و با حجم زیادی از واحد‌های تولیدی، وسایل نقلیه سبک و سنگین که همگی این موارد در افزایش آلودگی هوا نقش دارد، مواجه هستیم.

وی افزود: در این سال‌ها دچار غفلت شدیم و هر زمانی دچار افزایش آلودگی می‌شدیم نسبت به تعطیلی مدارس، ادارات و واحد‌های اقتصادی اقدام می‌کردیم که این اقدام موجب ضرر و زیان سنگینی به اقتصاد تهران و کشور وارد شد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: تعطیلات زیاد مدارس به نظام آموزشی زیان زده و باید به سمت ارتقای زیرساخت‌ها و برخورد جدی با مراکز پر آلاینده رویم.

به گفته وی، عمده منشا آلودگی تهران مربوط به این شهر نیست و از سایر نقاط به تهران تحمیل شده و باید تلاش کرد این وضعیت را بهبود ببخشیم.

وی همچنین در جلسه ستاد دهه فجر استان تهران گفت: امسال باید دستاورد‌های انقلاب اسلامی هنرمندانه تبیین و به مردم منتقل شود.

فخاری تاکید کرد: در این راستا رسانه‌ها باید تلاش جدی داشته باشند تا با بهره گیری از امکانات موجود این دستاورد‌ها را منعکس کنند.

وی با بیان اینکه دشمن با تمامی توان و امکانات به میدان آمده گفت: در این شرایط نیاز به اجرای برنامه‌های خلاقانه داریم و باید این برنامه‌ها در محلات مختلف اجرا شود.

استاندار تهران با بیان اینکه ۳۲ کمیته در ستاد دهه فجر تشکیل شده، افزود: همه نهاد‌ها از جمله سپاه، بسیج و شهرداری و سایر نهاد‌ها ویژه برنامه‌هایی وسیع تدارک دیدند که مهمترین برنامه نمایش پرچم جمهوری اسلامی در محلات و اماکن است و همچنین طرح هر خانه یک پرچم در تهران یکی از برنامه‌هایی است که باید اجرا شود.

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا