آموزش و پرورش

تعطیلی مدارس شهرستان‌های جنوب کرمان

تصویر بنرایسنا/کرمان بارش باران کلاس‌های حضوری دانش آموزان در شهرستان های جیرفت، کهنوج، فاریاب، منوجان، عنبر آباد، رودبار و قلعه گنج را در روز یکشنبه 26 دی 1400 تعطیل کرد و آموزش از طریق فضای مجازی و شبکه شاد پیگیری می شود.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان کرمان، مهران باهری با اشاره به تعطیل شدن آموزش های حضوری در روز یکشنبه 26 دی ماه 1400 مدارس در شهرستان های جیرفت، عنبرآباد، کهنوج،  فاریاب،  منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب افزود: آموزش در این شهرستان ها از طریق فضای مجازی پیگیری می شود.

وی گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان با وجود برخی از شهرستان های جنوب استان کرمان در تاریخ مقرر برگزار می شود.

باهری تاکید کرد: مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان در اسرع وقت به محض اعلام تعطیلی حضوری آموزش ها در ستاد بحران، این مهم را به اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اطلاع دهند.

باهری بیان کرد: با توجه به شرایط جوی، آبگرفتگی معابر و یخ زدگی جاده‌ها و احتمال وقوع سیلاب، امکان تعطیلی مدارس دیگر شهرستان‌های استان کرمان نیز وجود دارد که متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: فرهنگیان، دانش آموزان و اولیا به اخبار منتشر شده در فضای مجازی توجه نکنند و هرگونه خبر در زمینه تعطیلی آموزش های حضوری مدارس را فقط از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان به نشانی https://kerman.medu.ir/fa/  پیگیری کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا