دسته‌بندی نشده

توزیع بسته‌های ‌غذایی بین مددجویان کمیته امداد

تصویر بنر


مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، درباره ارائه بسته‌های غذایی به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد اظهار داشت:  نامه‌ای حدود یک‌ماه پیش مبنی بر توزیع بسته‌های غذایی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با امضای بنده، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی به رئیس‌جمهور نوشته شده است و رئیس قوه مجریه هم دستور بررسی این موضوع را داده‌ است.

وی افزود: ‌با توجه به شیوع بیماری کرونا و آغاز ماه مبارک رمضان مددجویان کمیته امداد و بهزیستی به این بسته غذایی نیاز دارند البته سایر نهادهای انقلابی مانند بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و بسیج نیز 3 و نیم میلیون نفر که در پی شیوع ویروس کرونا بیکار شده‌اند را حمایت می‌کنند و باید برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد هم اقدامی صورت بگیرد.

توزیع 5میلیون غذای گرم در ماه رمضان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد:‌کمیته امداد نیز 330 مرکز اطعام مهدوی را به نام 313 نفر از یاران امام زمان (عج) در سراسر کشور راه‌اندازی کرده است که بیش از 5 میلیون وعده غذای گرم در سراسر کشور تا پایان ماه مبارک رمضان توزیع می‌کند.

بختیاری ادامه داد: ‌تمامی مراکز اطعام مهدوی نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند و از ظروف یک بار مصرف آلومینیومی استفاده می‌کنند و نمایندگانی از وزارت بهداشت نیز بر روند طبخ غذا و توزیع آن نظارت دارند.

وی گفت: خیرین نیز برای کمک و حمایت از مددجویان با توجه به شرایط ویژه حضور پیدا کردند و در تعدادی از استان‌های کشور کارهای ارزشمندی توسط خیرین صورت گرفته است که گزارش آن را در نیمه ماه مبارک رمضان به اطلاع عموم مردم می‌رسانم.

انتهای پیام/

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا