دسته‌بندی نشده

تکمیل و افتتاح 5 ایستگاه دیگر در خط 7 مترو

تصویر بنر


به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، محمود یوسفی مجری خط 7 مترو تهران اظهارداشت: با افتتاح ایستگاه تقاطعی توحید در خط 7 که ماه جاری محقق شد، در حال حاضر 17 ایستگاه از این خط به بهره‌برداری رسیده است و به این ترتیب فقط عملیات اجرایی 5 ایستگاه دیگر باقی‌مانده تا بتوان از تکمیل کل ایستگاه‌های خط 7 سخن گفت.

یوسفی در ادامه به روند پیشرفت ایستگاه‌های در‌‌دست احداث اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم ایستگاه‌های بوستان گفتگو و خیابان شهدای هفدهم شهریور را تا قبل از پایان سال جاری تکمیل و به مرحله بهره‌برداری برسانیم. سال آینده نیز ایستگاه‌های شهید دادمان و میدان کتاب افتتاح خواهند شد و در نهایت ایستگاه ورزشگاه تختی به عنوان آخرین ایستگاه خط 7 در سال 1402 به بهره‌برداری می‌رسد. مجری خط 7 مترو، دلیل زمانبر شدن روند تکمیل ایستگاه ورزشگاه تختی را برخی مسائل معارضاتی و تملک اراضی مورد نیاز برشمرد که البته در حال پیگیری است.

گفتنی است، میانگین پیشرفت عملیات ساختمانی چهار ایستگاه بوستان گفتگو، خیابان شهدای هفدهم شهریور، شهید دادمان و میدان کتاب در حال حاضر بالای 70 درصد است اما به لحاظ تجهیزاتی نواقص متعددی وجود دارد که با تامین منابع مالی مورد نیاز قابل رفع خواهد بود.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا