* جذب بیش از ۳۵۰۰ دانش آموز بازمانده از تحصیل در خوزستان - اجتماعی نیوز
آموزش و پرورش

جذب بیش از ۳۵۰۰ دانش آموز بازمانده از تحصیل در خوزستان

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز پنج شنبه در آئین افتتاح مدرسه ۱۰ کلاسه مرصاد شاوور اظهار کرد: استانداری خوزستان اقدامات گسترده ای را در قالب کمک به دانش آموزان مناطق کم برخودار، آموزش مجازی و طرح حمایت از دانش آموزان بازمانده از تحصیل در دستور کار دارد.

وی با اشاره به اجرای طرح جوانه ها در استان خوزستان، عنوان کرد: این طرح با هدف ارتقای شاخص های آموزشی دانش آموزان مناطق کم برخودار استان خوزستان به اجرا درآمد که در این طرح یک هزار و ۵۰۰ دانش آموز این مناطق تحت پوشش بورس تحصیلی قرار گرفتند.

استاندار خوزستان در ادامه گفت: استانداری خوزستان در اقدامی دیگر و در دو سال گذشته بیش از سه هزار و ۵۰۰ کودک بازمانده از تحصیل را شناسایی کرده و به چرخه تعلیم و تربیت بازگردانده است.

شریعتی اضافه کرد: از دیگر برنامه استانداری خوزستان برای حمایت از دانش آموزان مناطق کم برخودار استان، طرح آموزش مجازی است؛ در این طرح آموزش های مجازی تکمیلی از طریق تبلت به دانش آموزان ارائه می شود.

وی در پایان با بیان اینکه ۳۰ درصد از مدارس سیل زده که تعمیر و بازسازی آنها تکمیل شده است مربوط شهرستان شوش بوده است، بیان کرد: مدرسه ۱۰ کلاسه مرصاد و همچنین مدرسه شهید سید فاضل فاضلی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در شاوور افتتاح شد.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا