دسته‌بندی نشده

جمع آوری خودروهای اسقاطی از معابر شمال شرق تهران

تصویر بنرمعاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از جمع آوری و انتقال خودروهای اسقاطی و بلااستفاده از سطح معابر خبر داد و گفت: خودروهای اسقاطی رها شده در معابر جمع آوری و به پارکینگ انتقال داده می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری همسو، حمیدرضا رشیدی فرخی گفت:  بر اساس قانون سد معابر عمومی، اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز از آنها و میدان‌ها و پارک‌ها و باغ‌های عمومی برای کسب و یا سکنی و یا هر عنوان دیگری ممنوع بوده و شهرداری مکلف است از آن جلوگیری و در رفع موانع موجود و آزاد کردن معابر و اماکن مذکور اقدام کند.

وی ادامه داد: در این راستا شهرداری منطقه چهار به منظور رفاه حال شهروندان و بهبود سیمای شهر، خودروهای بلاصاحب، متوقف شده و با ظاهری نامناسب و نا ایمن را پس از چندین بار اخطاریه کتبی که بر روی شیشه این خودروها قرار خواهد گرفت، جمع آوری کرده و به پارکینگ انتقال خواهد داد.

معاون خدمات شهری منطقه چهار گفت: این خودروها با چهره‌ای خاک خورده و فوق العاده کثیف علاوه بر اشغال بخش قابل توجهی از سطوح شهری و پیاده روها، باعث ایجاد ترافیک و بی نظمی عبور و مرور شهری شده و نازیبایی چهره عمومی محلات را به بار آورده و روان فردی و اجتماعی مردم را آزار می‌دهند.

فرخی افزود: پارکینگ مذکور در محله حکیمیه خیابان مسعود بلوار باباییان است که خودروهای جمع آوری شده را درون خود جای خواهد داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، فرخی تاکید کرد: مرحله نخست این طرح از روز پنجشنبه نهم آبان ماه آغاز خواهد شد و در این راستا از شهروندان تقاضا می شود در صورت مشاهده چنین مواردی با سامانه 137 یا 1888 تماس گرفته و آدرس خودروهای رها شده را اعلام کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا