انتظامی

حال مصدومان حادثه تصادف اردستان روبه بهبود است

تصویر بنرایسنا/اصفهان رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان گفت: حال عمومی ۱۹ مصدوم حادثه خونین شب گذشته اردستان رو به بهبود است و مصدومی که حالش رو به وخمات باشد در مراکز درمانی نداریم.

علی صادقی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه شب گذشته با اعلام مرکز اورژانس ۱۱۵ حادثه برخورد یک دستگاه خودرو سواری با یک هیئت عزاداری در بلوار شهید مفتح اردستان اتفاق افتاد که ۲۲ مصدوم برجای گذاشت.

وی با بیان اینکه یکی از مصدومان در دم جان خود را از دست داد، افزود: به علت شدت صدمات وارده به قسمت سر، ۲ مصدوم دیگر در دقایق اولیه حادثه علی‌رغم تلاش همکاران ما  در بیمارستان شهید بهشتی جان خود را از دست دادند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان، تصریح کرد: همچنین ۲ مصدوم دیگر که نوجوان بودند با حالت وخیم و افت هوشیاری به بیمارستان رسیدند که بلافاصله به بیمارستان‌های اطراف اعزام شدند که خوشبختانه آخرین پیگیری‌ها ناشی از بهبودی وضعیت این دو نفر را دارد.

صادقی با اشاره به اینکه به دلیل تعداد بالای مصدومان تعداد ۷ مصدوم حادثه با یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان‌های شهرستان اصفهان اعزام شدند، خاطرنشان کرد: خوشختانه حال عمومی مصدومانی که به اصفهان اعزام شدند رو به بهبودی است و ۳ نفر تاکنون مرخص شدند.

وی با بیان اینکه عملیات رسیدگی به ۱۱ مصدوم حادثه خونین بلوار مفتح اردستان در بیمارستان انجام شد و اقدامات لازم برای تک تک مصدومان صورت گرفت، ادامه داد: تاکنون ۷ مصدوم از این افراد از بیمارستان اردستان مرخص شدند و مابقی نیز با توجه به وضعیتی که دارند در روزهای آینده مرخص می شوند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی اردستان افزود: به طور کلی حال عمومی ۱۹ مصدوم حادثه شب گذشته اردستان رو به بهبود است و مصدومی که حالش رو به وخمات باشد در مراکز درمانی نداریم.

صادقی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست وضعیت حال عمومی راننده حادثه شب گذشته به چه صورت بوده است، گفت: با توجه به اینکه شب گذشته به یکباره فشار چند برابری به مجموعه بیمارستانی اردستان وارد شد، همکاران ما با تلاش بی وقفه تا ساعت ۳ صبح امروز حجم زیادی از خدمت رسانی را انجام دادند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا