دسته‌بندی نشده

حضور دو و نیم میلیون نفر در راهپیمایی اربعین حسینی در تهران

تصویر بنرفرماندار شهرستان ری با تاکید بر برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی در تهران گفت: در مراسم امسال حدود دو و نیم میلیون نفر شرکت کردند و مسیر میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی را با پای پیاده طی کردند.

به گزارش خبرگزاری همسو، هدایت‌الله جمالی‌پور در نشست ستاد اربعین استان تهران گفت: در کنار برنامه‌هایی که برای ستاد اربعین استان تهران در کربلا و نجف پیش‌بینی شده بود برنامه‌ای نیز برای جاماندگانی که به هر دلیل امکان حضور آنها در کربلا و نجف مهیا نشده بود، از سال 92 برنامه‌ای در تهران شکل گرفت.

وی افزود: برنامه جا ماندگان اربعین حسینی در تهران هر سال پرشکوه‌تر و پرشورتر نسبت به سال گذشته برگزار شد و امسال نیز این برنامه با حضور استاندار تهران از میدان امام حسین تا حرم عبدالعظیم حسنی با حضور خیل عظیم عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) برگزار شد.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری این مراسم در شهر تهران از عاشورای حسینی با برگزاری جلسات متعدد آغاز شد. در شهرستان ری ستاد اربعین حسینی با کمیته‌های متناظر ستاد استان تهران برای برگزاری این مراسم برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم را اندیشید. شهرداری تهران در این برنامه در کنار فرمانداری شهرستان ری حضور داشت و نیروهای ، اطلاعات و نیروی انتظامی در تامین امنیت این مراسم اقدامات قابل توجهی را انجام دادند که باید از همه مسئولین شهرستان ری و همین‌طور فرماندار تهران برای مشارکت در برگزاری این مراسم پرشکوه تقدیر کنم.

وی تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌های دقیقی هر ساله برای برگزاری این مراسم انجام می‌شود و امسال نیز مشکلات برگزاری مراسم را احصا کردیم تا برای سال آینده نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا