شهری

حضور زاکانی در میان رانندگان معترض اتوبوس/ تشکیل کمیته شش‌نفره برای بررسی افزایش حقوق‌ها

تصویر بنرشهردار در میان معترض به ، توضیحاتی را به آنها ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، علیرضا زاکانی عصر امروز(دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت) با حضور در جمع رانندگان شرکت واحد با آنها صحبت کرد و گفت: دولت آمده در مورد خودش و شرکت‌های تابعه وزارتخانه‌هایش درآمدشان را مشخص کرده و ضریب ۱۰ درصد برای آنها مشخص کرده اما اصلا در مورد نهادهای عمومی که شهرداری هم یکی از آنهاست، هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

وی با بیان این‌که اصلا تعجب می‌کنم از اعتراض! گفت: یک گروه شش نفره در این زمینه تشکیل شده است.

وی در پاسخ به اعتراض جمعی از کارگران مبنی‌بر این‌که ما حکم داریم، گفت: بنده به عنوان نوکر شما می‌گویم که در جلسه هیات دولت سه نوبت در این خصوص بحث شده است و دولت اعلام کرده که مشمولین تامین اجتماعی که در شرکت‌هایشان هستند، ضریب ۱۰ درصد است. اما ناظر به نهادهای عمومی هیچ چیزی اعلام نشده است.

وی در واکنش به اعتراض رانندگان اتوبوس گفت: من که دارم حرف می‌زنم برادر شما هستم و واقعیت را می‌گویم.

وی با بیان این‌که من به عنوان شهردار تهران به شما وعده می‌دهم و وظیفه دارم که گره زندگی‌تان را باز کنم، گفت: این مساله سر جایش هست. اما بنده در جلسات هیات دولت هستم و سه نوبت در این خصوص بحث شده است و گروه شش‌نفره تشکیل شده و معاون حقوقی رئیس‌جمهور نیز متولی این گروه است و سازمان برنامه نیز در این گروه عضویت دارد تا این مساله را بررسی کند.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، عصر امروز(سه‌شنبه، ۲۶ اردیبهشت) جمعی از رانندگان اتوبوس به افزایش حقوق‌ها اعتراض کردند که شهردار تهران برنامه حضورش در جمع نخبگان منطقه یک را لغو و به میان معترضین رفت.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا