* خدمت به مردم ادامه راه شهدا است - اجتماعی نیوز
قضایی و حقوقی

خدمت به مردم ادامه راه شهدا است

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسونیوز سعید عمرانی پیش از ظهر پنج شنبه در شانزدهمین یادواره شهدا و همایش تجلیل از خانواده شهدای دستگاه قضائی استان گلستان در گرگان اظهارکرد: یادواره شهدا فرصتی است برای اینکه حواسمان باشد نگذاریم پرچم شهدا بر زمین بیفتد.

معاون قضائی دادستان کل کشور افزود: خدمت به مردم ادامه راه شهدا بوده و اگر بخواهیم دل شهدا را شاد کنیم باید فاصله و خلاء مسئولان با مردم پر شود.

عمرانی ادامه داد: وقتی سردار دل‌ها شهید سلیمانی به شهادت رسیدند بخش زیادی از مردم برای تشییع آمدند و از همه اقشار در صحنه حضور داشتند و اشک می‌ریختند این امر نشان می‌دهد که ایشان چقدر به مردم نزدیک و حقیقتاً جا در دل‌های مردم داشتند.

وی با تاکید بر اینکه باید خدمتگزار واقعی مردم باشیم، گفت: مراجعان به ما همان حوائج الناس و فرستادگان خدا هستند و ما باید با جان و دل به آنها خدمت کنیم.

معاون قضائی دادستان کل کشور بیان کرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان ولایتمدادر بوده و به امام لبیک گفتند و امروز هم اگر می‌خواهیم شهدا از ما راضی باشند باید در کنار رهبر معظم انقلاب باشیم.

عمرانی با اشاره به خروج آمریکا از افغانستان گفت: امروز در شرق و غرب کشور تحرکاتی در حال وقوع است و نشان می‌دهد آمریکا پیش از ترک منطقه اقداماتی را انجام داده تا سبب بروز فتنه و مشکلاتی در منطقه شود و باید بسیار هوشیار باشیم.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا