* دستگاه قضایی اردبیل پیگیر ایمن سازی تمامی محورهای مواصلاتی است - اجتماعی نیوز
قضایی و حقوقی

دستگاه قضایی اردبیل پیگیر ایمن سازی تمامی محورهای مواصلاتی است

تصویر بنر


به گزارش خبرگزاری همسونیوز مرتضی طاهری فرد که در جلسه پیشگیری از تصادفات استان سخن می‌گفت با بیان اینکه وقوع تصادفات منجر به صدمات و خسارت جبران ناپذیری به خانواده‌ها می‌شود اظهار کرد: دستگاه قضائی به جدیت پیگیر مباحث مربوط به ایمنی سازی جاده‌ها و حذف نقاط حادثه خیز می‌باشد، تا آمار تصادفات و خسارات مالی و جانی در استان کاهش یابد.

وی از برخورد جدی و قانونی با رانندگان پرخطر خبر داد و افزود: با رانندگانی که بدون رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی موجب به خطر افتادن جان و مال شهروندان می‌شوند، مطابق با قانون به شدت برخورد می‌نماید.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به اینکه در راستای عملیاتی و اجرای نمودن طرح کاهش تصادفات منجر به فوت برنامه‌های پیشگیرانه در استان انجام خواهد شد گفت: رفع نقاط حادثه خیز، پیگیری و به روز رسانی برنامه دوربین‌های مدار بسته، تشکیل بانک جامع اطلاعات رانندگان پر خطر، طرح توسعه بزرگ راه‌ها، تأمین روشنایی جاده‌ها، خط کشی، نصب علائم و سرعت گیرها از جمله طرح‌هایی است که در دستور کار قرار دارد.

دستگاه قضایی اردبیل پیگیر ایمن سازی تمامی محورهای مواصلاتی است

وی علل وقوع تصادفات را، رانندگی پرخطر و هیجانی عنوان کرد و افزود: بر اساس آمار رانندگان پر خطر ایمنی راه‌ها و جاده‌های شهری و برون شهری را رعایت نکرده و منجر به آسیب به افراد و خانواده‌ها می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز در این جلسه پلیس راهور استان به ارائه گزارشات تصادف در جاده‌های شهری و برون شهری استان پرداخته و در این راستا بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای پیشگیری از تصادفات نیز انجام شد.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا