قضایی و حقوقی

دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اقتصادی هیچ گونه خط قرمزی ندارد

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز حجت الاسلام شکرالله بهرامی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران کاشانی با بیان اینکه اخلالگرانی که با اقدامات خود امنیت و آسایش هموطنان را از بین ببرند به شدت برخورد می شود، اظهار داشت: در مورد مسائل اقتصادی هم دستگاه قضا برای برخورد با مفسدان اقتصادی هیچ گونه خط قرمزی ندارد که اگر این بود بر خلاف عدالت بود.

قوه قضائیه از واحدهای تولیدی و صنعتی حمایت می کند

وی از حمایت و پشتیبانی قوه قضائیه برای بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی به چرخه تولید گفت و ابراز داشت: این حمایت ها در قالب وظائف تعریف شده برای قوه قضائیه است.

معاون رئیس قوه قضائیه با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای رونق تولید در کشور تصریح کرد: قوه قضائیه با همکاری دیگر قوا تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال به کار می بندد.

سربازان فراری اگر داوطلبانه برگردند مجازات نمی شوند

وی خطاب به افرادی که از خدمت سربازی فرار کرده اند، گفت: اگر این افراد خود داوطلبانه به خدمت سربازی برگردند، مجازات نمی‌شوند و پرونده آنها پس از پایان خدمت بدون مشکل بسته خواهد شد.

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اینکه بیشترین  پرونده‌های قضایی در کشور مربوط به چک، مواد مخدر و ضرب و جرح است، خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند که دشمن برای منحرف کردن جوانان و جامعه اسلامی مواد مخدر را در پیش راه هموطنان قرار داده است و باید نسبت به این دسیسه و توطئه دشمن آگاه بود.

وی  با بیان اینکه در راه مبارزه با مواد مخدر شهدای زیادی تقدیم نظام و انقلاب شده است، اظهار داشت: سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر تمام تلاش خود را برای سودآوری بیشتر به کار می بندند و به مردم و جوانان رحم نمی کنند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا