دسته‌بندی نشده

دستگیری عامل اصلی قتل دو طلبه اهل سنت در گنبدکاووس

تصویر بنر


به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، رئیس پلیس آگاهی انتظامی کشور از شناسایی و دستگیری عامل اصلی قتل دو طلبه ترکمن شهرستان گنبدکاووس و دو همدست وی خبر داد.

محمد قنبری در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: پس از قتل دو طلبه اهل سنت در محله چای بوئین گنبد کاووس با سلاح گرم در تاریخ سیزدهم فروردین ماه سال جاری، عوامل انتظامی بلافاصله ضمن انجام بررسی های میدانی، تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: به دلیل حساسیت موضوع، تیم های ویژه تخصصی کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات انتظامی کشور و استان گلستان رسیدگی به این پرونده را عهده دار شده و به صورت شبانه روزی شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت را در دستور کار خود قرار دادند.

سردار قنبری ادامه داد: علیرغم پیچیدگی های حادثه، در نتیجه اقدام هماهنگ اطلاعاتی و عملیاتی پلیس که حاکی از اشراف اطلاعاتی کامل انتظامی است، عوامل این جنایت روز دوشنبه پنجم اردیبهشت ماه شناسایی و دستگیرشده و از آنان سلاح به کار رفته در قتل کشف شد.

وی با اعلام این که ضارب علت قتل را خصومت شخصی عنوان کرده است، اظهار داشت: تحقیقات از متهمان پرونده در جریان بوده و اطلاعات تکمیلی در این باره متعاقبا به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا