انتظامی

دستگیری یک قاچاقچی موارد مخدر هنگام فروش موادمخدر

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سرهنگ فرهاد حیدری در توضیح این خبر اظهار کرد: ساعت ۵ صبح روز گذشته ماموران انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده میدان آزادی با رفتار مشکوک ۲راننده خودروی نیسان ماکسیما و نیسان وانت برخورد کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران برای بررسی موضوع به خودروها نزدیک شدند، ادامه داد: راننده خودروی وانت ماکسیما به محض مشاهده ماموران گشت انتظامی کلانتری از محل گریخت و ماموران برای دستگیری راننده خودروی نیسان وانت وارد عمل شدند.

وی توضیح داد: راننده خودروی نیسان وانت به محض اینکه مشاهده می کند عرصه برای وی تنگ شده است، بسته ای مشکی رنگ را به بیرون از خودرو پرتاب و سعی در فرار از محل می کند که با اقتدار ماموران مواجه می شود.

کلانتر محله آزادی اضافه کرد: در این عملیات راننده خودوری نیسان وانت دستگیر و در تحقیقات پلیسی بسته مشکی رنگ پرتابی کشف می شود.

حیدری با اشاره به اینکه در بررسی از کیسه مشکی رنگ مشخص می شود که کیسه حاوی مواد مخدر می باشد، افزود: متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجوئی اولیه قرار گرفت.

وی در خصوص اظهارات متهم بیان داشت: متهم در تحقیقات پلیسی اظهار داشت: محموله موادمخدر را از استان های غربی کشور تهیه و قصد داشته که به راننده نیسان ماکسیما بفروشد که در عملیات پلیسی دستگیر شده است.

به گفته رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی کیسه حاوی ۳ کیلو و ۹۴۵ گرم موادمخدربوده که متهم به همراه مواد مخدر کشف شد برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا