انتظامی

دعوت به درگیری در اینستاگرام/ ۲ متهم ۴ شرور را دعوت به نزاع کردند

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سرهنگ محمدرضا ملکوتی در توضیح این خبر، بیان داشت: وقوع یک فقره درگیری بین ۸ مرد جوان در محدوده خیابان عارف قزوینی و خیابان عبید زاکانی از طریق مرکز فوریت های پلیسی به کلانتری امامزاده حسن اعلام شد که شهروندان در تماس های تلفنی اظهار داشتند که ۶ شرور، ۲ تن از شهروندان را مورد ضرب و جرح قرار داده و پس از زخمی کردن آنها از محل گریخته اند.

رئیس کلانتری با اشاره به اینکه هماهنگی های لازم مبنی بر حضور عوامل اورژانس در محل نیز انجام شد، گفت: تیم عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با حضور ماموران در محل تحقیقات پلیسی در خصوص شرح ما وقع انجام و بلافاصله هر ۲ مصدوم برای ارائه خدمات درمانی به نزدیکرین بیمارستان منتقل شدند.

وی عنوان کرد: تحقیقات اولیه نشان از این داشت که ۲ تن از متهمان با گذاشتن پست در شبکه اجتماعی اینستاگرام از مصدومان برای درگیری دعوت کرده اند.

کلانتر محله امام زاده حسن با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی چهره ۴ تن از افراد شرور شناسایی شد و به دست آمد که هر ۴ متهم پیش تر سابقه درگیری و شرارت دارند، گفت: مخفیگاه متهمان تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد.

ملکوتی بیان کرد: در ۶ عملیات منسجم و مستقل هر ۶ شرور دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات پلیسی به کلانتری منتقل شدند.

رئیس کلانتری افزود: پس از تحقیقات تکمیلی هر ۶ شرور با صدور قرار ده میلیارد ریالی با دستور قضائی روانه زندان شدند.
 

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا