آموزش و پرورش

رسیدگی به مناطق محروم در اولویت برنامه‌های آموزش و پرورش باشد

تصویر بنر


به گزارش خبرگزاری همسو نیوز آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی قبل از ظهر پنج‌شنبه در دیدار وزیر آموزش و پرورش، دانش آموزان را مهمترین سرمایه کشور دانست و گفت: وزارت آموزش و پرورش باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند تا دانش‌آموزان به عناصری مفید برای آینده کشور تبدیل شوند.

وی ایجاد مشوق برای دانش‌آموزان را مهم دانست و گفت: برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی و همچنین هدیه در جذب دانش‌آموزان به برنامه‌های فرهنگی و دینی نقش مهمی دارد.

استاد سطوح عالی حوزه با تأکید بر اینکه کارهای فرهنگی اثر مطلوبی در جذب اقشار مختلف دارد، گفت: حضور پزشکان در مناطق محروم نمونه‌ای از این اقدامات است که باید این فعالیت‌های جهادی ترویج شود.

مراقب نفوذی‌ها باشید

ی بر توجه به دانش آموزان در مناطق محروم نیز تأکید کرد و گفت: رسیدگی به مناطق محروم باید در اولویت برنامه‌های آموزش و پرورش باشد و بخش مهمی از وجوهات شرعی در مناطق محروم کشور هزینه می‌شود.

یت الله مکارم شیرازی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد که باید با حداکثر هوشیاری مراقب افراد نفوذی در آموزش و پروش باشید زیرا این افراد به برنامه‌ها و طرح‌های شما آسیب می‌زنند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا