قضایی و حقوقی

رشد ۸ درصدی ازدواج در اردیبهشت/وصول ۱۹ هزار میلیارد مطالبات بانکی

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسونیوز، در جلسه شورای عالی قضائی با ارائه گزارشی، تعداد کل خدمات ثبتی ارائه شده در اردیبهشت سال جاری را ۹ میلیون و ۲۱ هزار و ۷۸۹ فقره عنوان کرد و گفت: این رقم نسبت به اردیبهشت سال گذشته ۴۴ درصد رشد را نشان می‌دهد و در این میان، خدمات ثبتی الکترونیکی‌شده ۴۳ درصد افزایش داشته است.

بابایی با اشاره به افزایش ۹ درصدی توسعه صدور اسناد در اردیبهشت سال جاری نسبت به اردیبهشت سال ۱۴۰۰ گفت: رشد ۳۰ درصدی در صدور اسناد مالکیت اراضی و ساختمان‌های فاقد سند، افزایش ۴۳ درصدی در صدور اسناد مالکیت مربوط به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، رشد ۷۲ درصدی در صدور اسناد حوزه اراضی کشاورزی و افزایش ۲۳۱ درصدی صدور اسناد مالکیت در حوزه اراضی موات، از جمله مصادیق افزایش ۹ درصدی توسعه صدور اسناد در اردیبهشت امسال نسبت به اردیبهشت سال گذشته هستند.

وی افزود: میزان وصول از مطالبات بانک‌ها در اردیبهشت ماه ۱۹ هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به اردیبهشت سال گذشته ۱۹ درصد افزایش داشته است.

بابایی همچنین از ثبت ۴۵ هزار و ۶۴۸ ازدواج در اردیبهشت سال جاری خبر داد و گفت که این آمار نسبت به اردیبهشت سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا