* رژیم صهیونیستی رو به اضمحلال است - اجتماعی نیوز
آموزش و پرورش

رژیم صهیونیستی رو به اضمحلال است

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سیدمحمد بطحائی، در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران به آثار این حرکت عظیم اشاره کرد و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آمدن مردم به این راهپیمایی وظیفه ملی، دینی و سیاسی است.

وی تاکید کرد: شکی نیست ورود استکبار برای حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی محکوم به شکست و فناست.

بطحائی با بیان اینکه جریان جهانی نشان می‌دهد که رژیم اسرائیل و سیاست‌هایش رو به اضمحلال است، افزود: می‌بینیم جوامعی که قبلاً بی‌تفاوت بودند، در حمایت از مردم فلسطین به پا خاسته‌اند. آنها چه به صورت راهپیمایی روز قدس و چه با کمک‌هایی که از نهضت‌های آزادی بخش فلسطین انجام می‌دهند، به حمایت از مردم فلسطین بلند شده‌اند.

وی ادامه داد: بخش عمده‌ای از آثار این راهپیمایی برای مردم است تا به حمایت از مسلمانانی که تحت ظلم قرار گرفته‌اند، بپردازند که آثار فردی آن در کنار آثار اجتماعی حائز اهمیت است.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در پاسخ به سوالی درباره رسیدگی به وضع دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده هم گفت: با مشارکت همه استان‌ها و خیران مدرسه‌ساز که برای ساخت مدرسه سنگ‌تمام گذاشتند، همچنین حمایت‌های دولت، امیدواریم که دانش‌آموزان این مناطق از مهر امسال در کلاس‌های درس مرمت یا بازسازی‌شده خود حاضر شوند. گام‌های خوبی برای کمک به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده برداشته شده است و امکان تحصیل را برای دانش‌آموزان این مناطق آماده کرده‌ایم.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا